Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 170 "Әулиекөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 шілдедегі № 43 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 170 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 875 223,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 134 892,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30 600,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 671,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2703 060,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 996 911,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 94 899,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 181 125,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 86 226,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 121 579,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 170 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 1 июля 2023 года № 43
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 170 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 875 223,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 134 892,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 30 600,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 671,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2 703 060,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 996 911,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 94 899,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 181 125,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 86 226,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 121 579,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 338 166,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 338 166,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың
2023 жылғы 1 шілдедегі
№ 43 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета – - 338 166,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 338,166,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 и 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 июля 2023 года
№ 43
Приложение 1
к решению маслихата

6369455,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
880357,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
253248,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
45892,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45892,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
207356,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
207356,0
2
Қаржылық қызмет
52798,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
52798,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46198,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2400,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4200,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
104811,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
104811,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39340,0
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
65471,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
469500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
469500,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42248,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
427252,0
02
Қорғаныс
22405,0
1
Әскери мұқтаждар
17705,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17705,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17705,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4700,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) əкімінің аппараты
4700,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу жəне оларды жою
4200,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

6369455,0
01
Государственные услуги общего характера
880357,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
253248,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
45892,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
45892,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
207356,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
207356,0
2
Финансовая деятельность
52798,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
52798,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46198,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2400,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4200,0
5
Планирование и статистическая деятельность
104811,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
104811,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
39340,0
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований и бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно- частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно- частного партнерства и концессионных проектов
65471,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
469500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
469500,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
42248,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
427252,0
02
Оборона
22405,0
1
Военные нужды
17705,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17705,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17705,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4700,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4700,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4200,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы