Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 4 қыркүектегі № 63 шешімінің күші бұзылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 87 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 63 шешімінің күші бұзылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев

Об отмене решения маслихата от 4 сентября 2023 года № 63 "Об утверждении ставок туристкого взноса для иностранцев на 2023 год по Аулиекольскому району"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 1 ноября 2023 года № 87
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решения маслихата "Об утверждении ставок туристкого взноса для иностранцев на 2023 год по Аулиекольскому району" от 4 сентября 2023 года № 63.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев