Әулиекөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 118 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 426 911,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 287 862,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28 558,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 692,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6 107 799,0 мың теңге;
2) шығындар – 8 378 317,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 134 295,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 232 596,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 98 301,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 336 063,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 421 764,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 421 764,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 29.04.2024 № 179 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 232 441,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 334 135,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 1 514,0 мың теңге;
Көктал ауылы – 27 544,0 мың теңге;
Первомай ауылы – 18 635,0 мың теңге;
Тимофеев ауылы – 25 921,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 35 476,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 20 110,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 26 036,0 мың теңге;
Қазанбасы ауылдық округі – 35 418,0 мың теңге;
Москалев ауылдық округі – 29 094,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 31 056,0 мың теңге;
Новоселов ауылдық округі – 26 559,0 мың теңге;
Сұлукөл ауылдық округі – 29 850,0 мың теңге;
Чернигов ауылдық округі – 26 922,0 мың теңге;
2) 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 522 440,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

О районном бюджете Аулиекольского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 25 декабря 2023 года № 118.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 426 911,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 287 862,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 28 558,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 692,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 6 107 799,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8 378 317,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 134 295,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 232 596,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 98 301,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 336 063,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 421 764,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 421 764,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29.04.2024 № 179 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета на 2024 год в сумме 232 441,0 тысяча тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов на 2024 год в сумме 334 135,0 тысяч тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 1 514,0 тысяч тенге;
село Коктал – 27 544,0 тысячи тенге;
село Первомайское – 18 635,0 тысяч тенге;
село Тимофеевка – 25 921,0 тысяча тенге;
поселок Кушмурун – 35 476,0 тысяч тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 20 110,0 тысяч тенге;
Диевский сельский округ – 26 036,0 тысяч тенге;
Казанбасский сельский округ – 35 418,0 тысяч тенге;
Москалевский сельский округ – 29 094,0 тысячи тенге;
Новонежинский сельский округ – 31 056,0 тысяч тенге;
Новоселовский сельский округ – 26 559,0 тысяч тенге;
Сулукольский сельский округ – 29 850,0 тысяч тенге;
Черниговский сельский округ – 26 922,0 тысячи тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов на 2025 год в сумме 522 440,0 тысяч тенге, в том числе:

Сұлукөл ауылдық округі – 34 210,0 мың теңге;
Чернигов ауылдық округі – 32 023,0 мың теңге;
4. Әулиекөл ауданының жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 5 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 118 шешіміне
1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2024 жылға арналған аудандық бюджеті

Сулукольский сельский округ – 34 210,0 тысяч тенге;
Черниговский сельский округ – 32 023,0 тысячи тенге;
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аулиекольского района на 2024 год в сумме 5 000,0 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ 118
Районный бюджет Аулиекольского района на 2024 год

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1200,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1200,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
504202,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
131365,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
131365,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
131365,0
2
Әлеуметтік көмек
268123,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
268123,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
66444,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6646,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
102838,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
91695,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
104714,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104714,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68859,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
34555,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
577808,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
506038,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сəулет, қала құрылысы жəне құрылыс бөлімі
506038,3
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
506038,3
2
Коммуналдық шаруашылық
39472,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
412,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
412,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сəулет, қала құрылысы жəне құрылыс бөлімі
39060,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1200,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1200,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
504202,0
1
Социальное обеспечение
131365,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
131365,0
005
Государственная адресная социальная помощь
131365,0
2
Социальная помощь
268123,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
268123,0
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
66444,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6646,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
102838,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
91695,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
104714,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104714,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
68859,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
34555,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
577808,1
1
Жилищное хозяйство
506038,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
506038,3
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
506038,3
2
Коммунальное хозяйство
39472,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
412,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
412,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39060,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

284160,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90661,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6646,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
103089,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
83264,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
88135,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88135,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69635,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
171898,0
2
Коммуналдық шаруашылық
166398,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сəулет, қала құрылысы жəне құрылыс бөлімі
166398,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
166398,0
3
Елді-мекендерді көркейту
5500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5500,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
500,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
5000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
661087,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
202593,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
202593,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
202593,0
2
Спорт
168121,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
168121,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23739,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
112292,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
11230,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

284160,0
006
Оказание жилищной помощи
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90661,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6646,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
103089,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
83264,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
88135,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88135,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
69635,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
17000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
171898,0
1
Жилищное хозяйство
166398,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
166398,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
166398,0
3
Благоустройство населенных пунктов
5500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5500,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
500,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
661087,0
1
Деятельность в области культуры
202593,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
202593,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
202593,0
2
Спорт
168121,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
168121,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
23739,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
112292,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
11230,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

20860,0
3
Ақпараттық кеңістік
200358,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
183358,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
156476,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
26882,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17000,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
17000,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
90015,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
27201,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27201,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
62814,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29021,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33793,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
50000,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
50000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50000,0
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
50000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117998,0
1
Ауыл шаруашылығы
53234,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауылшаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
53234,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы жəне жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53234,0
6
Жер қатынастары
6913,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауылшаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
6913,0
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
6913,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
57851,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
57851,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
57851,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38278,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38278,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сəулет, қала құрылысы жəне құрылыс бөлімі
38278,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының жəне елді мекендерінің сəулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жəне ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла жəне тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

20860,0
3
Информационное пространство
200358,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
183358,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
156476,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
26882,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17000,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
17000,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
90015,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
27201,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
27201,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
62814,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
29021,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33793,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
50000,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
50000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50000,0
036
Развитие газотранспортной системы
50000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117998,0
1
Сельское хозяйство
53234,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
53234,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
53234,0
6
Земельные отношения
6913,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
6913,0
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
6913,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
57851,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
57851,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
57851,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38278,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38278,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38278,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)