Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 124 шешімі.
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 513 781,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 119 679,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 358,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 985,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 391 759,5 мың теңге;
2) шығындар – 519 456,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 675,2 мың теңге;

О бюджете села Аулиеколь Аулиекольского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 124.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 513 781,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 119 679,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 358,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 985,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 391 759,5 тысяч тенге;
2) затраты – 519 456,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 675,2 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 675,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 01.11.2024 № 222 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1 514,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 675,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 01.11.2024 № 222 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 1 514,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата