Әулиекөл ауданы Аманқарағай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 125 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аманқарағай ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 449,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 62 448,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 84,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 803,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 63 113,3 мың теңге;
2) шығындар –143 031,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 582,6 мың теңге;

О бюджете Аманкарагайского сельского округа Аулиекольского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 125.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 449,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 62 448,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 84,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 803,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 63 113,3 тысячи тенге;
2) затраты –143 031,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 582,6 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 582,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 18.12.2024 № 240 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа).
2. 2024 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 110,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 582,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 18.12.2024 № 240 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 20 110,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата