Қоғамдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Қазанбасы ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес және 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 21 Әулиекөл ауданы жер учаскелерін беру жөніндегі комиссияның отырыс хаттамасынан үзінді көшірмесінің негізінде Қазанбасы ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне қысымды-таратушы су құбыры желісіне қызмет көрсету және пайдалану үшін жалпы ауданы 1,6307 гектар Әулиекөл ауданы Қазанбасы ауылының аумағында орналасқан жер учаскесіне шектеулі мақсатты пайдалану құқығы (сервитут) белгіленсін.
2. "Қазанбасы ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрдегі "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Абдибеков

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Казанбасского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 13 октября 2023 года № 6
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании выписки из протокола заседания Аулиекольской районной комиссии по предоставлению земельных участков № 21 от 7 сентября 2023 года аким Казанбасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Аппарат акима Аулиекольского района" право ограниченного целевого пользования (сервитут) на земельный участок, расположенный на территории села Казанбасы Аулиекольского района общей площадью 1,6307 гектар, для обслуживания и эксплуатации водопроводных напорно-разводящих сетей.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казанбасского сельского округа в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Абдибеков