Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 23 шешімі
Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Архангельск ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 843,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 947,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 896,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 843,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. Архангельск ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аршалы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 543,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 052,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 47 491,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 833,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -290,2 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 115 "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 28 апреля 2023 года № 23
Денисовский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 115 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 843,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 947,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 896,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 843,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге."
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 543,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 052,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 47 491,0 тысяча тенге;
2) затраты – 52 833,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -290,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 290,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Аршалы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату;
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Әйет ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 296,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 808,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 488,3 мың теңге;
2) шығындар – 40 560,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -264,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 264,6 мың теңге."
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. Әйет ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 1,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 7-2 тармағымен толықтырылсын:
"7-2. Әйет ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату;
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Глебовка ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 511,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 213,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 298,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 615,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -104,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 104,1 мың теңге.";

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 290,2 тысяч тенге."
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 296,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 808,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 488,3 тысяч тенге;
2) затраты – 40 560,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -264,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -264,6 тысячи тенге."
дополнить указанное решение пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 1,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 7-2 следующего содержания:
"7-2. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Глебовка на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 511,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 213,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25 298,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 615,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -104,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104,1 тысячи тенге."

көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 10-1 тармағымен толықтырылсын:
"10-1. Глебовка ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Денисов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 522 933,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 50 899,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 472 034,1 мың теңге;
2) шығындар – 530 091,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 158,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 158,8 мың теңге.
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
"13-1. Денисов ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 3,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 13-2 тармағымен толықтырылсын:
"13-2. Денисов ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату;
2) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Чапаев көшесін Строительная көшесінің шекарасында - Амангелді көшесін Горький көшесі - Калинин көшесінің шекарасында орташа жөндеуге;
3) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Дорожная көшесін орташа жөндеуге;
4) Денисов ауданы Некрасовка ауылындағы Юбилейная көшесін орташа жөндеуге;
5) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Октябрьская көшесін орташа жөндеуге";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Красноармейск ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 257 932,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 248 465,4 мың теңге;
2) шығындар – 257 932,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

дополнить указанное решение пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в бюджете села Глебовка предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 522 933,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 50 899,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 472 034,1 тысячи тенге;
2) затраты – 530 091,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 158,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 158,8 тысяч тенге."
дополнить указанное решение пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов в бюджет района в сумме 3,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 13-2 следующего содержания:
"13-2. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения;
2) средний ремонт улицы Чапаева в границах улицы Строительная - улицы Амангельды и в границах улицы Горького - улицы Калинина в селе Денисовка Денисовского района;
3) средний ремонт улицы Дорожная в селе Денисовка Денисовского района;
4) средний ремонт улицы Юбилейная в селе Некрасовка Денисовского района;
5) средний ремонт улицы Октябрьская в селе Денисовка Денисовского района";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 257 932,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 467,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 248 465,4 тысяч тенге;
2) затраты – 257 932,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,3 мың теңге."
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 17-1 тармағымен толықтырылсын:
"17-1 Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 17-2 тармағымен толықтырылсын:
"17-2. Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату;
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Қырым ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137 528,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 542,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 134 986,9 мың теңге;
2) шығындар – 137 717,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -188,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188,0 мың теңге."
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 20-1 тармағымен толықтырылсын:
"20-1 Қырым ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 20-2 тармағымен толықтырылсын:
"20-2. Қырым ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату;
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Перелески ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 157,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 228,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 40 929,7 мың теңге;
2) шығындар – 46 472,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,3 тысячи тенге."
дополнить указанное решение пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1 Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,3 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 17-2 следующего содержания:
"17-2. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения";
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет села Крымское на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 137 528,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 542,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 134 986,9 тысяч тенге;
2) затраты – 137 717,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -188,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188,4 тысяч тенге.
дополнить указанное решение пунктом 20-1 следующего содержания:
"20-1 Учесть, что в бюджете села Крымское предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 20-2 следующего содержания:
"20-2 Учесть, что в бюджете села Крымское предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет села Перелески на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 157,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 228,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 40 929,7 тысяч тенге;
2) затраты – 46 472,0 тысячи тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 314,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314,3 мың теңге."
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 22-1 тармағымен толықтырылсын:
"22-1 Перелески ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 22-2 тармағымен толықтырылсын:
"22-2. Перелески ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) көше жарығын орнату;
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Покров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 077,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 328,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 849,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 900,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 162,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -85,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85,5 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 25-тармағы:
"25. 2023 жылға арналған Покровка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округті абаттандыруға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін." деген жол алып тастылсын;
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 25-1 тармағымен толықтырылсын:
"25-1 Покров ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 26-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"26. Приречен ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 027,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -314,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 314,3 тысяч тенге."
дополнить указанное решение пунктом 22-2 следующего содержания:
"22-2 Учесть, что в бюджете села Перелески предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на:
1) монтаж уличного освещения.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 077,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 328,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 849,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 900,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 162,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -85,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85,5 тысяч тенге."
пункт 25 указанного решения:
"25. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2023 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на благоустройство сельского округа." исключить;
дополнить указанное решение пунктом 25-1 следующего содержания:
"25-1 Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,2 тысячи тенге.";
пункт 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"26. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 027,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;