Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 103 "Денисов ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 51 шешімі
Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 103 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті соның ішінде 2023 жылға арналған мынадай көлемдерде орындауға алынсын:
1) кірістер – 5 779 971,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 706 513,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 859,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6 158,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 060 440,8 мың теңге;
2) шығындар – 5 780 429,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 130,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 41 400,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 32 270,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 91 969,3 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 101 556,8 мың теңге;

О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 27 декабря 2022 года № 103 "О бюджете Денисовского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 31 августа 2023 года № 51
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджете Денисовского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 103 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Принять к исполнению бюджет Денисовского района на 2023 - 2025 годы, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 779 971,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 706 513,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 859,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 158,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 060 440,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5 780 429,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 130,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 400,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 270,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 91 969,3 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 101 556,8 тысяч тенге;

43840,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
225927,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31193,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
194734,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
58771,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58771,0
02
Қорғаныс
7825,0
1
Әскери мұқтаждар
7465,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7465,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7465,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
360,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
360,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
180,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
180,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
344113,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
44824,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44824,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
44824,0
2
Әлеуметтiк көмек
244809,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
244809,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
104414,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2913,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29742,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
780,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53971,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
11276,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41713,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54480,0

43840,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
225927,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
31193,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
194734,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
58771,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
58771,0
02
Оборона
7825,0
1
Военные нужды
7465,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7465,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7465,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
360,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
360,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
180,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
180,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
344113,0
1
Социальное обеспечение
44824,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44824,0
005
Государственная адресная социальная помощь
44824,0
2
Социальная помощь
244809,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
244809,0
002
Программа занятости
104414,0
006
Оказание жилищной помощи
2913,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29742,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
780,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53971,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
11276,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41713,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54480,0