Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 41 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 136 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 711,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1133,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 578,2 мың теңге;
2) шығындар – 27 713,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аралбай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 988,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 520,7 мың теңге;
2) шығындар – 23 998,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ахмет Байтұрсынұлы ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 407,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1125,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 136 "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2023- 2025 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 27 октября 2023 года № 41
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 136 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Акколь на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 711,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1133,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 578,2 тысячи тенге;
2) затраты – 27 713,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2,4 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Аралбай на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 988,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 520,7 тысячи тенге;
2) затраты – 23 998,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9,9 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Ахмет Байтұрсынұлы на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 407,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1125,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;