Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 240 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 36 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 240 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырудар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Пригородный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 058,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 386,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 88 602,6 мың теңге;
2) шығындар – 100 260,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 201,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 201,5 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) от жағушылардың еңбегіне ақы төлеу.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Пригородный ауылы көшелерінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
2) Пригородный ауылындағы Достоевский көшесін орташа жөндеуге;
3) Пригородный ауылындағы Молодежная көшесін орташа жөндеуге;
4) Пригородный ауылындағы Колесниченко көшесін орташа жөндеуге;
5) Пригородный ауылындағы Жданова көшесін орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 240 "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16 мая 2023 года № 36
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 240 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Пригородное на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 92 058,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 386,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 88 602,6 тысячи тенге;
2) затраты – 100 260,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 201,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 201,5 тысяча тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) оплата труда истопников.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт уличного освещения улиц села Пригородное;
2) средний ремонт улицы Достоевского в селе Пригородное;
3) средний ремонт улицы Молодежная в селе Пригородное;
4) средний ремонт улицы Колесниченко в селе Пригородное;
5) средний ремонт улицы Жданова в селе Пригородное.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.