Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 241 "Жітіқара ауданы Приречный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 66 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 241 "Жітіқара ауданы Приречный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Приречный ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 428,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 350,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 84,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 123 994,6 мың теңге;
2) шығындар – 126 429,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 4), 5), 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) Приречный ауылының көшесін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеу;
5) Приречный ауылының көшесін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
6) Приречный ауылында балалар ойын алаңын орнату;
7) Приречный ауылында мал қорымын орнату бойынша жұмыстар.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 2), 3) тармақшалармен толықтырылсын:
"2) Приречный ауылының Минская көшесін орташа жөндеу;
3) Приречный ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждау.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 241 "О бюджете села Приречное Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 октября 2023 года № 66. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Приречное Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 241 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Приречное на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 126 428,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 350,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 84,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 123 994,6 тысячи тенге;
2) затраты – 126 429,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 4), 5), 6), 7) следующего содержания:
"4) разработка технической документации на средний ремонт улицы села Приречное;
5) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улицы села Приречное;
6) установка детской площадки в селе Приречное;
7) работы по установке скотомогильника в селе Приречное.";
пункт 5 дополнить подпунктами 2), 3) следующего содержания:
"2) текущий ремонт улицы Минская в селе Приречное;
3) монтаж уличного освещения улиц села Приречное.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.