Мәслихаттың 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 199 "Қамысты ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 22 маусымдағы № 47 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 199 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3744283,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1477180,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша -6365,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша– 9731,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2251007,7 мың теңге;
2) шығындар – 3802001,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 16084,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 41400,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 25316,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4999,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78801,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78801,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2022 года № 199 "О районном бюджете Камыстинского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22 июня 2023 года № 47
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 199 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3744283,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1477180,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6365,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9731,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2251007,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3802001,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16084,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41400,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25316,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4999,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 78801,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78801,1 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.

230355,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
125064,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
698,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16897,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
958,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19907,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
16942,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49889,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47888,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47888,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39505,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
900,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
950,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3478,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2310,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
745,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1121349,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
148712,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8405,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
8405,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
140307,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
106487,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
33819,4
2
Коммуналдық шаруашылық
955617,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
955617,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
955617,0
3
Елді - мекендерді көркейту
17019,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17019,3

230355,9
002
Программа занятости
125064,1
006
Оказание жилищной помощи
698,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16897,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
958,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19907,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
16942,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49889,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47888,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47888,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39505,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
900,0
021
Капитальные расходы государственного органа
950,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
3478,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2310,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
745,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1121349,1
1
Жилищное хозяйство
148712,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8405,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8405,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
140307,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
106487,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33819,4
2
Коммунальное хозяйство
955617,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
955617,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
955617,0
3
Благоустройство населенных пунктов
17019,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17019,3