Қамысты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 75 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихатының кейбір шешімдері жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2023 жылғы "29" тамыздағы
№ 75 шешіміне
қосымша
Қамысты аудандық мәслихатының жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың "Қамысты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 340 "Қостанай облысы Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 ақпандағы № 94 шешімі;
2. Мәслихаттың "Қамысты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 341 "Қостанай облысы Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 ақпандағы № 95 шешімі;
3. Мәслихаттың "Қамысты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 342 "Қостанай облысы Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 ақпандағы № 96 шешімі;
4. Мәслихаттың "Қамысты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 404 "Қостанай облысы Қамысты ауданы Бестөбе ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 ақпандағы № 98 шешімі;
5. Мәслихаттың "Қамысты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 407 "Қостанай облысы Қамысты ауданы Дружба ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 ақпандағы № 99 шешімі;

Об отмене некоторых решений Камыстинского районного маслихата
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 29 августа 2023 года № 75
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить некоторые решения Камыстинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение
к решению маслихата
от "29" августа 2023 года
№ 75
Перечень отмененных решений Камыстинского районного маслихата
1. Решение маслихата "О внесении изменений в решение Камыстинского районного маслихата от 28 июля 2020 года № 340 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Адаевского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 23 февраля 2022 года № 94;
2. Решение маслихата "О внесении изменений в решение Камыстинского районного маслихата от 28 июля 2020 года № 341 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества село Алтынсарино Камыстинского района Костанайской области" от 23 февраля 2022 года № 95;
3. Решение маслихата "О внесении изменений в решение Камыстинского районного маслихата от 28 июля 2020 года № 342 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Аралкольского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 23 февраля 2022 года № 96;
4. Решение маслихата "О внесении изменений в решение Камыстинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 404 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Бестобе Камыстинского района Костанайской области" от 23 февраля 2022 года № 98;
5. Решение маслихата "О внесении изменений в решение Камыстинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 407 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Дружба Камыстинского района Костанайской области" от 23 февраля 2022 года № 99;

6. Мәслихаттың "Қамысты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 163 "Қостанай облысы Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және ауылдардың жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 ақпандағы № 100 шешімі;
7. Мәслихаттың "Қамысты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 339 "Қостанай облысы Қамысты ауданы Қарабатыр ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 ақпандағы № 101 шешімі;
8. Мәслихаттың "Қамысты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 343 "Қостанай облысы Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 23 ақпандағы № 102 шешімі;
9. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қамысты ауданы Арқа ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2022 жылғы 25 тамыздағы № 170 шешімі.

6. Решение маслихата "О внесении изменений в решение Камыстинского районного маслихата от 27 апреля 2018 года № 163 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества Камыстинского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 23 февраля 2022 года № 100;
7. Решение маслихата "О внесении изменений в решение Камыстинского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 339 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Карабатыр Камыстинского района Костанайской области" от 23 февраля 2022 года № 101;
8. Решение маслихата "О внесении изменений в решение Камыстинского районного маслихата от 28 июля 2020 года № 343 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Клочковского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 23 февраля 2022 года № 102;
9. Решение Камыстинского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел, для участия в сходе местного сообщества Аркинского сельского округа Камыстинского района Костанайской области" от 25 августа 2022 года № 170.