Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23755,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 515,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23240,0 мың теңге;
2) шығындар – 23755,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.
2. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

О бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 136
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2024- 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 23755,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 515,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 23240,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23755,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.
2. Учесть, что в бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:

2024 жылға 23240,0 мың теңге сомасында;
2025 жылға 21204,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 21700,0 мың теңге сомасында.
3. 2024 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2023 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 136 шешіміне
1-қосымша
Аралкөл ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

2024 год в сумме 23240,0 тысяч тенге;
2025 год в сумме 21204,0 тысячи тенге;
2026 год в сумме 21700,0 тысяч тенге.
3. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2024 год отсутствует.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "28" декабря 2023 года
№ 136
Бюджет Аралкольского сельского округа на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы