Қамысты ауданы Дружба ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 139 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Дружба ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23963,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 778,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23185,0 мың теңге;
2) шығындар – 24968,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1005,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1005,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 13.06.2024 № 207 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Дружба ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2024 жылға 23185,0 мың теңге сомасында;

О бюджете села Дружба Камыстинского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 139.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2024 - 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 23963,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 778,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –23185,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24968,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1005,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1005,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13.06.2024 № 207 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете села Дружба Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2024 год в сумме 23185,0 тысяч тенге;

2025 жылға 24312,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 24528,0 мың теңге сомасында.
3. 2024 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2023 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 139 шешіміне
1- қосымша
Дружба ауылының 2024 жылға арналған бюджеті

2025 год в сумме 24312,0 тысяч тенге;
2026 год в сумме 24528,0 тысяч тенге.
3. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2024 год отсутствует.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "28" декабря 2023 года
№ 139
Бюджет села Дружба на 2024 год