Мәслихаттың "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 шешіміне өзгерістерді енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 45 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2023-2025 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176390 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 607 270,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 155 320,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 451 950,7 мың теңге;
2) шығындар – 609 952,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 681,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 681,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшалары 1 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 187 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 8 сентября 2023 года № 45
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176390), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 607 270,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 155 320,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 451 950,7 тысяч тенге;
2) затраты – 609 952,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2681,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2681,5 тысяча тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.