Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 182 "Қарабалық ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 66 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176256 болып тіркелді), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 181 950,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 358 918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 312,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 363,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 800 357,8 мың теңге;
2) шығындар – 7 951 832,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 94 723,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 160 425,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 65 702,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 248 021,7 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 248 021,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112 625,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112 625,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының хатшысы Г. Балбаева
Қарабалық
аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 182 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 11 декабря 2023 года № 66
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176256), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 181 950,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 358 918,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 312,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 363,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 800 357,8 тысяч тенге;
2) затраты – 7 951 832,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 94 723,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 160 425,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 65 702,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 248 021,7 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 248 021,7 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112 625,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 625,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
310028,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
47332,9
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
250,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36105,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3974,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
158845,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
32787,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30733,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58857,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58857,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38166,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1200,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
19491,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2358230,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
124436,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
54786,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1700,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
53086,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
69650,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
250,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
69400,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2233794,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2233794,6
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
59087,1
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2174707,5
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
580601,7
1
Мәдениет саласындағы қызмет

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
310028,8
002
Программа занятости
47332,9
006
Оказание жилищной помощи
250,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36105,1
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3974,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
158845,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
32787,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30733,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58857,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58857,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38166,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1200,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
19491,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2358230,8
1
Жилищное хозяйство
124436,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
54786,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1700,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
53086,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
69650,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
250,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
69400,0
2
Коммунальное хозяйство
2233794,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2233794,6
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
59087,1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2174707,5
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
580601,7
1
Деятельность в области культуры