Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Тоғызақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 20 шешімі
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, Қарабалық ауданы Тоғызақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына "Қостанай облысы, В2G сегмент үшін талшықты-оптиқалық байланыс желілерін салу" объектіндегі бойынша талшықты-оптикалық байланыс желісін орнату, техникалық қызмет көрсету және пайдалану үшін Қостанай облысы, Қарабалық ауданы, Тоғызақ ауылдық округі, Тоғызақ ауылы, Элеваторная көшесі мекенжайы бойынша орналасқан жалпы көлемі 0,0137 гектар жер учаскесіне шектеулі нысаналы жер пайдалану құқығын (қауымдық сервитут) белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
И. Проскурникова

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Тогузакского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 22 декабря 2023 года № 20
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Тогузакского сельского округа Карабалыкского района РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" право ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) земельным участком, расположенным по адресу: Костанайская область, Карабалыкский район, Тогузакский сельский округ, село Тогузак, улица Элеваторная, общей площадью 0,0137 гектар, для прокладки, обслуживания и эксплуатации волоконно-оптической линии связи по объекту "Строительство ВОЛС для сегмента В2G, Костанайская область".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
И. Проскурникова