Қарасу ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айдарлы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 544,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 148,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 590,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 826,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 282,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 282,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Айдарлы ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 531,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Жалғысқан ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 201,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 223,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 978,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 574,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 373,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 373,5 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Жалғысқан ауылының бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 648,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 106.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 544,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 806,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 148,0 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 19 590,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40 826,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8282,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8282,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Айдарлинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 15 531,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Жалгыскан на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 201,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 223,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 24 978,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 574,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 373,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 373,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Учесть, что в бюджете села Жалгыскан предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 20 648,0 тысяч тенге.

5. Жамбыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 307 668,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 24 628,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 283 040,0 мың теңге;
2) шығындар – 321 960,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 292,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 292,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 5 145,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ильичев ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153 639,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 713,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 144 926,7 мың теңге;
2) шығындар – 158 695,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5055,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5055,9 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Ильичев ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 308,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Қарамырза ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 304,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 326,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;

5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 307 668,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 628,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 283 040,0 тысяч тенге;
2) затраты – 321 960,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 292,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 292,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Учесть, что в бюджете Жамбылского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 5 145,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Ильичевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 639,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 713,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 144 926,7 тысяч тенге;
2) затраты – 158 695,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5055,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5055,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть, что в бюджете Ильичевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 21 308,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Карамырзинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 304,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 326,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 131 978,0 мың теңге;
2) шығындар – 143 103,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 799,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 799,5 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Қарамырза ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19 989,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Қарасу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 313 491,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 76 674,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 373,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 358,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 236 086,0 мың теңге;
2) шығындар – 334 316,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20 825,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 825,8 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Қарасу ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 48 884,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Қойбағар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 471,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 873,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 387,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 77 211,0 мың теңге;
2) шығындар – 89 712,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 241,7 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 131 978,0 тысячи тенге;
2) затраты – 143 103,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 799,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 799,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть, что в бюджете Карамырзинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 19 989,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 313 491,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 76 674,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 373,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 358,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 236 086,0 тысяч тенге;
2) затраты – 334 316,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 825,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 825,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 48 884,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Койбагарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 471,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 873,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 387,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 77 211,0 тысяча тенге;
2) затраты – 89 712,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 241,7 тысяча тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 241,7 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Қойбағар ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 441,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Люблин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 185 926,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 074,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 174 852,2 мың теңге;
2) шығындар – 191 141,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 215,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 215,1 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Люблин ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 711,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Новопавлов ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193 690,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 470,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 51,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 191 169,9 мың теңге;
2) шығындар – 194 164,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 473,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 473,4 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Новопавлов ауылы әкімінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 773,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 241,7 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Учесть, что в бюджете Койбагарского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 25 441,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Люблинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 185 926,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 074,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 174 852,2 тысячи тенге;
2) затраты – 191 141,3 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 215,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Учесть, что в бюджете Люблинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 16 711,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Новопавловка на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 193 690,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 470,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 51,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 191 169,9 тысяч тенге;
2) затраты – 194 164,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 473,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 473,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
18. Учесть, что в бюджете села Новопавловка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 26 773,0 тысяч тенге.

19. Октябрь ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 636,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 40 474,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 842,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 320,0 мың теңге;
2) шығындар – 84 789,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 153,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 153,0 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Октябрь ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 275,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Ушаков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 019,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 736,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша –17 283,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 635,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7616,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7616,1 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Ушаков ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 258,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Шолақашы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152 681,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 463,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;

19. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 636,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 474,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 842,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 32 320,0 тысяч тенге;
2) затраты – 84 789,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 153,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 153,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
20. Учесть, что в бюджете Октябрьского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 16 275,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Ушаковского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 019,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 736,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 17 283,0 тысячи тенге;
2) затраты – 34 635,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7616,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 616,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
22. Учесть, что в бюджете Ушаковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 17 258,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Челгашинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 152 681,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 463,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 715,1 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 06.03.2024 № 118 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. Черняев ауылдық округінің бюджетінде 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 305,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының төрағасы С. Қажиев
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 715,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 06.03.2024 № 118 (вводится в действие с 01.01.2024).
26. Учесть, что в бюджете Черняевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 26 305,0 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение 1
к решению маслихата