Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 262 "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 15 маусымдағы № 39 шешімі
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 262 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 989217,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 235057,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4105,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 750055,6 мың теңге;
2) шығындар - 1026462,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -37245,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37245,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Александров ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 68023,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9146,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 58877,5 мың теңге;
2) шығындар - 69141,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1117,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1117,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Белозер ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 30918,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3472,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 262 "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 15 июня 2023 года № 39
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 262 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 989217,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 235057,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4105,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 750055,6 тысячи тенге;
2) затраты - 1026462,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -37245,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 37245,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 68023,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9146,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 58877,5 тысячи тенге;
2) затраты - 69141,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1117,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1117,7 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Белозерского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 30918,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3472,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;