Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудан, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 115 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № 122 "Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 32894 болып тіркелді) сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудан, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Мәслихаттың 2022 жылғы 29 шілдедегі № 194 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудан, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың тәртібін бекіту туралы" шешімі жойылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының төрағасы М. Сартов
Мәслихаттың
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 115 шешіміне
1-қосымша
Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидалары "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына, "Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № 122 бұйрығына сәйкес әзірленді және Заречный ауылдық округінің ауылдар, шағын аудан, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындарының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.

Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел, микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 декабря 2023 года № 115
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2023 года № 122 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан под № 32894) Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить правила проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел, микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей сел, микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Отменить решение маслихата от 29 июля 2022 года № 194 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел, микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области"
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского районного маслихата М. Сартов
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 115
Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области
1. Общие положения
1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра национальной экономики от 23 июня 2023 года № 122 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества жителей сел, микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов Заречного сельского округа.

2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) бөлек жергілікті қоғамдастық жиыны - ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындарының (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлауға тікелей қатысуы;
2) жергілікті қоғамдастық - шекараларында жергілікті өзін-өзі басқару жүзеге асырылатын, оның органдары құрылатын және жұмыс істейтін тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында тұратын тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) жиынтығы.
2. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу тәртібі
3. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын өткізу үшін Заречный ауылдық округі аумағы ауылдарға, шағын ауданға, көшелерге, көппәтерлі тұрғын үйлерге бөлінеді.
4. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарында жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін саны үш адамнан аспайтын ауылдар, шағын аудан, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары сайланады.
5. Заречный ауылдық округінің әкімі ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй шегінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын шақырады және өткізуді ұйымдастырады.
Шағын аудан немесе көше шегінде көппәтерлі үйлер болған кезде көппәтерлі үйдің бөлек жиындары жүргізілмейді.
6. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарының шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы жергілікті қоғамдастықтың халқын Заречный ауылдық округінің әкімі бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсілдермен өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірмей хабардар етеді.
7. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын ашудың алдында тиісті ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй қатысып отырған тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
Кәмелетке толмағандардың, сот әрекетке қабілетсіз деп таныған адамдардың, сондай-ақ сот үкімі бойынша бас бостандығынан айыру орындарында ұсталатын адамдардың жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынына қатысуына жол берілмейді.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиыны осы ауылда, шағын ауданда, көшеде, көппәтерлі тұрғын үйде тұратын тұрғындардың (жергілікті қоғамдастық мүшелерінің) кемінде он пайызы қатысқан кезде өтті деп есептеледі.
8. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынын Заречный ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Заречный ауылдық округінің әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға жергілікті қоғамдастық бөлек жиынының төрағасы болып табылады.
Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынында хаттама жүргізіледі, жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының хаттамасын ресімдеу үшін ашық дауыс беру арқылы хатшы сайланады.

2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) раздельный сход местного сообщества - непосредственное участие жителей (членов местного сообщества) села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома в избрании представителей для участия в сходе местного сообщества.
2) местное сообщество - совокупность жителей (членов местного сообщества), проживающих на территории соответствующей административно-территориальной единицы, в границах которой осуществляется местное самоуправление, формируются и функционируют его органы.
2. Порядок проведения раздельных сходов местного сообщества
3. Для проведения раздельного схода местного сообщества территория Заречного сельского округа подразделяется на села, микрорайоны, улицы, многоквартирные жилые дома.
4. На раздельных сходах местного сообщества избираются жители села, микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества в количестве не более трех человек.
5. Акимом Заречного сельского округа созывается и организуется проведение раздельного схода местного сообщества в пределах села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома.
При наличии в пределах микрорайона или улицы многоквартирных домов раздельные сходы многоквартирного дома не проводится.
6. О времени, месте созыва раздельных сходов местного сообщества и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается акимом Заречного сельского округа не позднее, чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или иными способами.
7. Перед открытием раздельного схода местного сообщества проводится регистрация присутствующих жителей села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома.
Не допускается участие в раздельном сходе местного сообщества несовершеннолетних лиц, лиц, признанных судом недееспособными, а также лиц, содержащихся в местах лишения свободы по приговору суда.
Раздельный сход местного сообщества считается состоявшимся при участии не менее десяти процентов жителей (членов местного сообщества), проживающих в данном селе, микрорайоне, улице, многоквартирном доме.
8. Раздельный сход местного сообщества открывается акимом Заречного сельского округа или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода местного сообщества является аким Заречного сельского округа или уполномоченное им лицо.
На раздельном сходе местного сообщества ведется протокол, для оформления протокола раздельного схода местного сообщества открытым голосованием избирается секретарь.

9. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын Қостанай аудандық мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының қатысушылары ұсынады.
10. Дауыс беру ашық тәсілмен әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынына қатысушылардың ең көп дауысын жинаған кандидаттар сайланды деп есептеледі.
Егер жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынында дауыс беру кезінде қатысушылардың дауыстары тең бөлінген жағдайда, бөлек жиынның төрағасы шешуші дауыс құқығын пайдаланады.
11. Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиынының хаттамасына төраға мен хатшы қол қояды және бөлек жиын өткізілген күннен бастап екі жұмыс күні ішінде жиын хатшысы тіркеу үшін Заречный ауылдық округі әкімінің аппаратына береді.
Жергілікті қоғамдастық жиынында немесе жергілікті қоғамдастық жиналысында хаттама жүргізіледі, онда:
1) жергілікті қоғамдастық жиынының немесе жергілікті қоғамдастық жиналысының өткізілген күні мен орны;

9. Кандидатуры представителей жителей села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода местного сообщества в соответствии с количественным составом, утвержденным Костанайским районным маслихатом.
10. Голосование проводится открытым способом персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшее количество голосов участников раздельного схода местного сообщества.
Председателем раздельного схода пользуется правом решающего голоса в случае, если при голосовании на раздельном сходе местного сообщества голоса участников разделяются поровну.
11. Протокол раздельного схода местного сообщества подписывается председателем и секретарем и в течение двух рабочих дней со дня проведения раздельного схода передается секретарем схода в аппарат акима Заречного сельского округа для регистрации.
На сходе местного сообщества или собрании местного сообщества ведется протокол, котором указываются:
1) дата и время проведения схода местного сообщества или собрания местного сообщества;

2) тиісті аумақта тұратын және жергілікті қоғамдастық жиынына немесе жергілікті қоғамдастық жиналысына қатысуға құқығы бар жергілікті қоғамдастық мүшелерінің жалпы саны;
3) қатысушылардың саны және олардың тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) көрсетілген тізім;
4) жергілікті қоғамдастық жиынының немесе жергілікті қоғамдастық жиналысының төрағасы мен хатшысының тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда);
5) күн тәртібі, сөйленген сөздердің мазмұны және қабылданған шешімдер көрсетіледі.
Мәслихаттың

2) общее число членов местного сообщества, проживающих на соответствующей территории и имеющих право участвовать в сходе местного сообщества или на собрании местного сообщества;
3) количество и список присутствующих с указанием фамилии, имени, отчества (при его наличии);
4) фамилия, имя, отчества (при его наличии) председателя и секретаря схода местного сообщества или собрании местного сообщества;
5) повестка дня, содержание выступлений и принятые решения.
Приложение 2
к решению маслихата

2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 115 шешіміне
2-қосымша
Қостанай облысы Қостанай ауданы Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар, шағын аудан, көшелер, көппәтерлі тұрғын үйлер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
№ р/р
Заречный ауылдық округінің ауыл, шағын аудан, көшелер атауы, көппәтерлі тұрғын үйлердің нөмірі
Заречный ауылдық округінің ауыл, шағын аудан, көше және көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
1
Заречный ауылының тұрғындары үшін, шағын аудан, көшелер бөлінісінде:
Северный шағын ауданы, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 56, № 61, № 63, № 64, № 65, № 67, № 68, № 69, № 79, № 1441А, № 1442, № 1443/1, № 1441, № 1445 үйлері
2

от 22 декабря 2023 года
№ 115
Количественный состав представителей жителей сел, микрорайона, улиц, многоквартирных жилых домов для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Костанайского района Костанайской области
№ п/п
Наименование села, микрорайона, улицы, номер многоквартирного жилого дома Заречного сельского округа
Количество представителей жителей микрорайона, улицы и многоквартирного жилого дома села Заречного сельского округа (человек)
1
Для жителей села Заречное, в разрезе микрорайона, улиц
микрорайон Северный, дома: № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 56, № 61, № 61, № 63, № 64, № 65, № 67, № 68, № 69, № 79, № 1441А, № 1442, № 1443/1, № 1441, № 1445
2

Северный шағын ауданы, № 479, № 480А, № 481, № 482, № 483А, № 555, № 558, № 559, № 560, № 596, № 597, № 598, №600, № 637, № 638, № 639, № 640, № 641, № 680, № 681, № 682, № 683, № 684, № 685, № 686, № 730, № 731, № 732, № 733, № 734, № 735, № 348, № 349, № 350, № 351, № 352, № 353, № 407, № 408, № 409, № 410, № 411, № 412, № 467, № 468 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 437, № 438, № 439, № 440, № 441, № 442, № 443, № 444, № 445, № 446, № 447, № 448, № 449, № 450, № 469, № 470, № 471, № 472, № 473, № 474, № 475, № 476, № 477, № 478 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 184, № 285, № 286, № 287, № 288, № 289, № 298, № 299, № 300, № 301, № 302, № 303, № 354, № 355, № 356, № 357, № 358, № 359, № 426, № 427, № 428, № 429, № 430, № 431 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 413, № 414, № 415, № 416, № 417, № 418, № 432, № 433, № 434, № 435, № 436, № 421, № 422, № 423, № 424, № 451, № 452, № 453, № 454, № 455 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 383, № 384, № 385, № 386, № 387, № 388, № 389, № 390, № 91, № 392, № 393, № 394, № 395, № 396, № 397, № 398, № 399, № 400, № 401, № 402, № 403, № 404, № 405, № 420, № 457, № 458, № 460, № 461, № 462, № 464, № 465 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 326, № 327, № 328, № 329, № 330, № 331, № 332, № 333, № 334, № 335, № 336, № 337, № 338, № 339, № 40, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 346, № 347, № 360, № 361, № 362, № 363, № 364, № 365, № 366, № 367, № 368, № 369, № 371, № 373, № 374, № 375, № 376, № 377, № 378, № 379, № 380, № 381, № 382 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 294, № 295, № 296, № 297, № 304, № 305, № 306, № 307, № 308, № 309, № 310, № 311, № 312, № 313, № 314, № 315, № 316, № 317, № 318, № 319, № 320, № 321, № 322, № 323, № 324, № 325, № 736, № 737, № 738, № 739, № 740, № 741, № 742, № 743, № 744, № 745, № 746, № 747, № 748, № 749, № 750, № 751, № 752, № 753, № 754, № 755, № 756, № 757 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 224, № 274, № 275, № 276, № 277, № 278, № 279, № 280, № 281, № 282, № 282/1, № 290, № 291, № 292, № 293, № 687, № 688, № 689, № 690, № 691, № 692, № 693, № 694, № 694, № 696, № 697, № 698, № 699, № 700, № 701, № 702, № 703, № 704, № 705, № 706, № 707, № 708, № 709, № 710, № 711, № 712, № 713, №714, № 715, № 716, № 717, № 718, № 719, № 720, № 721, № 722, № 723, № 724, № 725, № 726, № 727, № 728, № 729 үйлері
3
Северный шағын ауданы, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 191, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, № 212, № 213, № 251, № 256, № 257, № 258, № 259, № 260, № 267, № 268, № 269, № 270, № 271, № 272, № 273, № 642, № 643, № 644, № 645, № 646, № 647, № 648, № 649, № 650, № 650А, № 651, № 652, № 653, № 654, № 655, № 656, № 657, № 658, № 659, № 660, № 661, № 662, № 663, № 664, № 665, № 666, № 667, № 668, № 669, № 670, № 671, № 672, № 673, № 674, № 675, № 678, № 679 үйлері
3
Северный шағын ауданы, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, №179, № 180, № 244, № 245, № 246, № 247, № 252, № 253, № 254, № 255, № 601, № 602, № 603, № 604, № 605, № 606, № 607, № 608, № 609, № 610, № 611, № 612, № 613, № 614, № 615, № 617, № 618, № 619, № 620, № 621, № 622, № 623, № 624, № 625, № 626, № 627, № 628, № 629, № 630, № 631, № 632, № 633, № 634, № 635, № 636 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 140, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, №150, № 151, № 152, № 153, № 235, № 235/1, № 236, № 242, № 243, № 561, № 562, № 563, № 564, № 565, № 566, № 567, № 568, № 569, № 570, № 571, № 572, № 573, № 574, № 575, № 576, № 577, № 578, № 579, № 580, № 581, № 582, № 583, № 584, № 585, № 586, № 587, № 588, № 589, № 590, № 591, № 592, № 593, № 594, № 595 үйлері
2

микрорайон Северный, дома: № 479, № 480А, № 481, № 482, № 483А, № 555, № 558, № 559, № 560, № 596, № 597, № 598, № 600, № 637, № 638, № 639, № 640, № 641, № 680, № 681, № 682, № 683, № 684, № 685, № 686, № 730, № 731, № 732, № 733, № 734, № 735, № 348, № 349, № 350, № 351, № 352, № 353, № 407, № 408, № 409, № 410, № 411, № 412, № 467, № 468
2
микрорайон Северный дома: № 437, № 438, № 439, № 440, № 441, № 442, № 443, № 444, № 445, № 446, № 447, № 448, № 449, № 450, № 469, № 470, № 471, № 472, № 473, № 474, № 475, № 476, № 477, № 478
1
микрорайон Северный, дома: № 184, № 285, № 286, № 287, № 288, № 289, № 298, № 299, № 300, № 301, № 302, № 303, № 354, № 355, № 356, № 357, № 358, № 359, № 426, № 427, № 428, № 429, № 430, № 431
1
микрорайон Северный, дома: № 413, № 414, № 415, № 416, № 417, № 418, № 432, № 433, № 434, № 435, № 436, № 421, № 422, № 423, № 424, № 451, № 452, № 453, № 454, № 455
1
микрорайон Северный, дома: № 383, № 384, № 385, № 386, № 387, № 388, № 389, № 390, № 91, № 392, № 393, № 394, № 395, № 396, № 397, № 398, № 399, № 400, № 401, № 402, № 403, № 404, № 405, № 420, № 457, № 458, № 460, № 461, № 462, № 464, № 465
1
микрорайон Северный, дома: № 326, № 327, № 328, № 329, № 330, № 331, № 332, № 333, № 334, № 335, № 336, № 337, № 338, № 339, № 340, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 346, № 347, № 360, № 361, № 362, № 363, № 364, № 365, № 366, № 367, № 368, № 369, № 371, № 373, № 374, № 375, № 376, № 377, № 378, № 379, № 380, № 381, № 382
2
микрорайон Северный, дома: № 294, № 295, № 296, № 297, № 304, № 305, № 306, № 307, № 308, № 309, № 310, № 311, № 312, № 313, № 314, № 315, № 316, № 317, № 318, № 319, № 320, № 321, № 322, № 323, № 324, № 325, № 736, № 737, № 738, № 739, № 740, № 741, № 742, № 743, №744, № 745, № 746, № 747, № 748, № 749, № 750, № 751, № 752, № 753, № 754, № 755, № 756, № 757
2
микрорайон Северный, дома: № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, №220, № 221, № 222, № 224, № 274, № 275, № 276, № 277, № 278, № 279, № 280, № 281, № 282, № 282/1, № 290, № 291, № 292, № 293, № 687, № 688, № 689, № 690, № 691, № 692, № 693, № 694, № 694, № 696, № 697, № 698, № 699, № 700, № 701, № 702, № 703, № 704, № 705, № 706, № 707, № 708, № 709, № 710, № 711, № 712, № 713, № 714, № 715, № 716, № 717, № 718, № 719, № 720, № 721, № 722, № 723, № 724, № 725, № 726, № 727, № 728, № 729
3
микрорайон Северный, дома: № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 191, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, № 212, № 213, № 251, № 256, № 257, № 258, № 259, № 260, № 267, № 268, № 269, № 270, № 271, № 272, № 273, № 642, № 643, № 644, № 645, № 646, № 647, № 648, № 649, № 650, № 650А, № 651, № 652, № 653, № 654, № 655, № 656, № 657, № 658, № 659, № 660, № 661, № 662, № 663, № 664, № 665, № 666, № 667, № 668, № 669, № 670, № 671, № 672, № 673, № 674, № 675, № 678, № 679
3
микрорайон Северный, дома: № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 244, № 245, № 246, № 247, № 252, № 253, № 254, № 255, № 601, № 602, № 603, № 604, № 605, № 606, № 607, № 608, № 609, № 610, № 611, № 612, № 613, № 614, № 615, № 617, № 618, № 619, № 620, № 621, № 622, № 623, № 624, № 625, № 626, № 627, № 628, № 629, № 630, № 631, № 632, № 633, № 6334, № 635, № 636
2
микрорайон Северный, дома: № 126, № 127, № 128, № 129, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 140, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 235, № 235/1, № 236, № 242, № 243, № 561, № 562, № 563, № 564, № 565, № 566, № 567, № 568, № 569, № 570, № 571, № 572, № 573, № 574, № 575, № 576, № 577, № 578, № 579, № 580, № 581, № 582, № 583, № 584, № 585, № 586, № 587, № 588, № 589, № 590, № 591, № 592, № 593, № 594, № 595
2

Северный шағын ауданы, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 492, № 493, № 538, № 539, № 540, № 541, № 542, № 543, № 544, № 545, № 546, № 547, № 548, № 549, № 550, № 551, № 552, № 553, № 554 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 42, № 43, № 44, № 47, № 49, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 78, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 107, № 1384, № 1385, № 1386, № 1387, № 1420, № 1436, № 1437, № 1451, № 1452, № 1452/1, № 1453 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 1378, № 1379, № 1380, № 1381, № 1382, № 1383, № 1384, № 1400, № 1401, № 1402, № 1403, № 1404, № 1409, № 1410, № 1411, № 1412, № 1414, № 1415, № 1416, № 1417, № 1418, № 1419, № 1437, № 1438, № 1439, №1440, № 1443, № 1454, № 1456, № 1456/1 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15/1, № 1387, № 1388, № 1389, № 1390, № 1391, № 1392, № 1393, № 1394, № 1396, № 1397, № 1399, № 1446, № 1447, № 1448, № 1457, № 1458, № 1459, № 1460, № 1461, № 1468, № 1469, № 1470, № 1741, № 1472, № 1473, № 1474, № 1475, № 1477 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 1237, № 1463, № 1464, № 1465, № 1466, № 1467, № 1487, № 1489, № 1490, № 1491, № 1493, № 1494, № 1532, № 1535 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 5,3 № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 5/6, № 5/7, № 5/8, № 5/9, № 5/10, № 1537, № 1538, № 1539, № 1540, № 1541, № 1542 үйлері
3
Северный шағын ауданы, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 112, № 113, № 114, № 140/1, № 142, № 143, № 144, № 167/1, № 168, № 169, № 170, № 171, № 1197, № 198, № 199, № 200, № 201, № 202 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 108, № 109, № 110, № 111, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 163, № 167, № 192, № 193, № 194, № 195, № 225, № 226, № 227, № 228, № 229, № 232, № 232/1, № 233, № 234, № 235, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 248, № 249, № 250, № 251/1, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265, № 266, № 526, № 527, № 528, № 529, № 530, № 531, № 532, № 533, № 534, № 535, № 536, № 537 үйлері
2
Северный шағын ауданы, № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509, № 510, № 511, № 512, № 513, № 515, № 516, № 517, № 518, № 519, № 520, № 521, № 522, № 523, № 524, № 525 үйлері
1
Северный шағын ауданы, № 487, № 488, № 489, № 490, № 491, № 496, № 497, № 498, № 499, № 500, № 501, № 502, № 503 үйлері
1
Абай көшесі
1
Апрельская көшесі
2
Братья Радионовы көшесі
1
Дорожная көшесі
1
Западная көшесі
1
Ипподромная көшесі
2
30 лет Победы көшесі
1
50 лет Октября көшесі
1
60 лет СССР көшесі
1
Кубанская көшесі
1
Луговая көшесі
1
Ленин көшесі
3
Майлин көшесі
2
Наметов көшесі
1
Набережная көшесі
3
Новая көшесі
1
Молодежная көшесі
2
Московская көшесі
1
Октябрьская көшесі
1
Пионерская көшесі
1
Пушкин көшесі
2
Речная көшесі
1
Садовая көшесі
2
Северный көшесі
1
Советская көшесі
1
Степная көшесі
1
Студенческая көшесі
1
Спортивная көшесі
1
Строительная көшесі
1
Целинная көшесі
2
Юбилейная көшесі
3
Южная көшесі
3
2
Новоселовка ауылының тұрғындары үшін
3
3
Абай ауылының тұрғындары үшін
3
4
Осиновка ауылының тұрғындары үшін
3
5
Рыспай ауылының тұрғындары үшін
3
6
Талапкер ауылының тұрғындары үшін
3

микрорайон Северный, дома: № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, №,122, № 123, № 124, № 125, № 492, № 493, № 538, № 539, № 540, № 541, № 542, № 543, № 544, № 545, № 546, № 547, № 548, № 549, № 550, № 551, № 552, № 553, № 554
1
микрорайон Северный, дома: № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 42, № 43, № 44, № 47, № 49, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 78, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 107, № 1384, № 1385, № 1386, № 1387, № 1420, № 1436, № 1437, № 1451, № 1452, № 1452/1, № 1453
1
микрорайон Северный, дома: № 1378, № 1379, № 1380, № 1381, № 1382, № 1383, № 1384, № 1400, № 1401, № 1402, № 1403, № 1404, № 1409, № 1410, № 1411, № 1412, № 1414, № 1415, № 1416, № 1417, № 1418, № 1419, № 1437, № 1438, № 1439, № 1440, № 1443, № 1454, № 1456, № 1456/1
1
микрорайон Северный, дома: № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15/1, № 1387, № 1388, № 1389, № 1390, № 1391, № 1392, № 1393, № 1394, № 1396, № 1397, № 1399, № 1446, № 1447, № 1448, № 1457, № 1458, № 1459, № 1460, № 1461, № 1468, № 1469, № 1470, № 1741, № 1472, № 1473, № 1474, № 1475, № 1477
1
микрорайон Северный, дома: № 1237, № 1463, № 1464, № 1465, № 1466, № 1467, № 1487, № 1489, № 1490, № 1491, № 1493, № 1494, № 1532, № 1535
1
микрорайон Северный, дома: № 5,3, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 5/6, № 5/7, № 5/8, № 5/9, № 5/10, № 1537, № 1538, № 1539 № 1540, № 1541, № 1542
3
микрорайон Северный, дома: № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 112, № 113, № 114, № 140/1, № 142, № 143, № 144, № 167/1, № 168, № 169, № 170, № 171, № 197, № 198, № 199, № 200, № 201, № 202
1
микрорайон Северный, дома: № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 108, № 109, № 110, № 111, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 163, № 167, № 192, № 193, № 194, № 195, № 225, № 226, № 227, № 228, № 229, № 232, № 232/1, № 233, № 234, № 235, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 248, № 249, № 250, № 251/1, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265,№ 266, № 526, № 527, № 528, № 529, № 530, № 531, № 532, № 533, № 534, № 535, № 536, № 537
2
микрорайон Северный, дома: № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509, № 510, № 511, № 512, № 513, № 515, № 516, № 517, № 518, № 519, № 520, № 521, № 522, № 523, № 524, № 5258
1
микрорайон Северный, дома: № 487, № 488, № 489, № 490, № 491, № 496, № 497, № 498, № 499, № 500, № 501, № 502, № 503
1
улица Абая
1
улица Апрельская
2
улица Братьев Радионовых
1
улица Дорожная
1
улица Западная
1
улица Ипподромная
2
улица 30 лет Победы
1
улица 50 лет Октября
1
улица 60 лет СССР
1
улица Кубанская
1
улица Луговая
1
улица Ленина
3
улица Майлина
2
улица Наметова
1
улица Набережная
3
улица Новая
1
улица Молодежная
2
улица Московская
1
улица Октябрьская
1
улица Пионерская
1
улица Пушкина
2
улица Речная
1
улица Садовая
2
улица Северная
1
улица Советская
1
улица Степная
1
улица Студенческая
1
улица Спортивная
1
улица Строительная
1
улица Целинная
2
улица Юбилейная
3
улица Южная
3
2
Для жителей села Новоселовка
3
3
Для жителей села Абай
3
4
Для жителей села Осиновка
3
5
Для жителей села Рыспай
3
6
Для жителей села Талапкер
3