Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 2 наурыздағы № 167 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18 - бабына, 69 – бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 - бабына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Султыгова Айна Магометовнаға жер учаскесіне газ құбыры мен шкафтың газ реттеу пунктін салу үшін, Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Жамбыл ауылдық округінің аумағында орналасқан жалпы ауданы 0,0104 гектар қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберілсін.
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет ресурсында орналастырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата Костанаского района Костанайской области от 2 марта 2023 года № 167
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить Султыговой Айне Магометовне публичный сервитут для строительства газопровода и газорегуляторного пункта шкафного на земельный участок, расположенный на территории Костанайская область, Костанайский района Жамбылского сельского округа, общей площадью 0,0104 гектара.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений" акимата Костанайского района в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) Направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) разместить настоящее постановление на интернет ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ж. Таукенов