Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін жою туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 39 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес Меңдіқара ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 16 наурыздағы № 186 "Меңдіқара аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 14 наурыздағы № 94 шешімі; аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 16 наурыздағы № 186 "Меңдіқара аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 31 наурыздағы № 9 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Қ. Рахметқалиев

Об отмене некоторых решении районного маслихата
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 17 мая 2023 года № 39
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение районного маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 16 марта 2018 года № 186 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мендыкаринского районного маслихата" от 14 марта 2022 года № 94; решение районного маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 16 марта 2018 года № 186 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мендыкаринского районного маслихата" от 31 марта 2023 года № 9.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев