Мәслихаттың 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 331 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2023 жылғы 22 маусымдағы № 24 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 331 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8917 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінде:
4 - тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова

О внесении изменения в решение маслихата от 20 января 2020 года № 331 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 22 июня 2023 года № 24
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 20 января 2020 года № 331 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8917) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденном указанным решением:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Абенова