Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтеріне қатысты бағаны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2023 жылғы 8 қарашадағы № 305-Ө бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2024 жылғы 28 тамыздағы № 196-Ө бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экология және табиғи ресурстар министрінің 28.08.2024 № 196-Ө (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 55-бабының 2-тармағының екінші бөлігіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

Об утверждении цен на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства
Приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 8 ноября 2023 года № 305-П. Утратил силу приказом Министра экологии и природных ресурсов РК от 28.08.2024 № 196-Ө.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии и природных ресурсов РК от 28.08.2024 № 196-Ө (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с частью 2 пункта 2 статьи 55 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, ПРИКАЗЫВАЮ:

1. Қоса беріліп отырған Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтеріне қатысты бағалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить прилагаемые цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Нысанбаев
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрінің
20 жылғы "__" ________
№ бұйрығымен бекітілген
Орман орналастыру саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі іске асыратын қызметтеріне қатысты бағаны бекіту туралы
№ р/с
Орман орналастыру жұмыстарының атауы
1 гектардың бағасы, теңге (ҚҚС есебінсіз)
Дайындық жұмыстары
1.
I разрядты орман орналастыру (жазық ормандар)

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящее приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Нысанбаев
Утверждены приказом
Министра экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
от 8 ноября 2023 года № 305-П
Цены на услуги, реализуемые субъектом государственной монополии в области лесоустройства
№ п/п
Наименование лесоустроительных работ
Цены за 1 гектар, тенге
(без учета НДС)
Подготовительные работы
1.
I разряд лесоустройства (равнинные леса,)