Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 190 "Науырзым ауданының Қожа ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 53 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
23.11.2023 редакциясында
ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі, 29.11.2023 ж. жарияланды
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 53 шешімі
Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 190 "Науырзым ауданының Қожа ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының Қожа ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 190 шешіміне (2023 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176546 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Қожа ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39226,0 мың теңге:
салықтық түсімдер бойынша – 457,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 38769,0 мың теңге;
2) шығындар – 39226,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге";
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0,0 мың тенге".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы       Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 190 "О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23 ноября 2023 года № 53. Прекращено действие в связи с истечением срока
В редакции от: 23.11.2023
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 29.11.2023 г.
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23 ноября 2023 года № 53
О внесении изменений в решение Наурзумского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 190 "О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2023 - 2025 годы"
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Кожа Наурзумского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 190 (опубликовано 5 января 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176546) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Кожа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39226,0 тысячи тенге:
налоговые поступления – 457,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38769,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39226,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата       Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата