Мәслихаттың 2022 жылғы 30 наурыздағы № 140 "Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 147 "Сарыкөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімін жою туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 34 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2018 жылғы 15 наурыздағы № 147 "Сарыкөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 30 наурыздағы № 140 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов

Об отмене решения маслихата от 30 марта 2022 года № 140 "О внесении изменений в решение маслихата от 15 марта 2018 года № 147 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сарыкольского районного маслихата"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 11 мая 2023 года № 34
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Сарыкольского маслихата от 30 марта 2022 года № 140 "О внесении изменений в решение маслихата от 15 марта 2018 года № 147 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сарыкольского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов