Бейімбет Майлин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 70 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына және Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 048 128,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 553 730,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 52 890,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер бойынша – 38 891,0 мың теңге;
трасферттердің түсімдері бойынша – 4 402 617,1 мың теңге;
2) шығындар – 8 098 253,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25124,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 130 477,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 105 353,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 55 442,8 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -130 692,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 130 692,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.12.2024 № 134 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 1 761 926,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көлемі көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдық округ, Тобыл кенті бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері көзделсін:
1) аудандық бюджеттен, ауылдық округ, кент бюджеттеріне берілетін 2024 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 230 168,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Асенкритов ауылдық округi – 30 071,0 мың теңге;
Белинский ауылдық округi – 24 658,0 мың теңге;
Калинин ауылдық округi – 17 863,0 мың теңге;
Майский ауылдық округi – 16 896,0 мың теңге;
Байшуақ ауылдық округi – 26 186,0 мың теңге;
Новоильинов ауылдық округi – 27 311,0 мың теңге;
Павлов ауылдық округi – 25 293,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округi – 31 013,0 мың теңге;
Тобыл кентi – 30 877,0 мың теңге;
2) аудандық бюджеттен ауылдық округ, кент бюджеттеріне берілетін 2025 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 238 105,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Асенкритов ауылдық округi – 30 664,0 мың теңге;
Белинский ауылдық округi – 25 783,0 мың теңге;
Калинин ауылдық округi – 18 301,0 мың теңге;

О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 70.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 048 128,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 553 730,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 52 890,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38 891,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 402 617,1 тысяч тенге;
2) затраты – 8 098 253,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 124,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 130 477,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 105 353,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 55 442,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -130 692,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 130 692,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.12.2024 № 134 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрен объем бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме 1 761 926,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка Тобол:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка на 2024 год в сумме 230 168,0 тысяч тенге, в том числе:
Асенкритовский сельский округ – 30 071,0 тысяч тенге;
Белинский сельский округ – 24 658,0 тысяч тенге;
Калининский сельский округ – 17 863,0 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 16 896,0 тысяч тенге;
сельский округ Байшуақ – 26 186,0 тысяч тенге;
Новоильиновский сельский округ – 27 311,0 тысяч тенге;
Павловский сельский округ – 25 293,0 тысяч тенге;
сельский округ Әйет – 31 013,0 тысяч тенге;
поселок Тобол – 30 877,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка на 2025 год в сумме 238 105,0 тысяч тенге, в том числе:
Асенкритовский сельский округ – 30 664,0 тысяч тенге;
Белинский сельский округ – 25 783,0 тысяч тенге;
Калининский сельский округ – 18 301,0 тысяч тенге;

Майский ауылдық округi – 17 145,0 мың теңге;
Байшуақ ауылдық округi – 27 120,0 мың теңге;
Новоильинов ауылдық округi – 28 196,0 мың теңге;
Павлов ауылдық округi – 26 030,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округi – 33 075,0 мың теңге;
Тобыл кентi – 31 791,0 мың теңге;
3) аудандық бюджеттен ауылдық округ, кент бюджеттеріне берілетін 2026 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 232 174,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Асенкритов ауылдық округi – 30 423,0 мың теңге;
Белинский ауылдық округi – 25 988,0 мың теңге;
Калинин ауылдық округi – 17 259,0 мың теңге;
Майский ауылдық округi – 16 367,0 мың теңге;
Байшуақ ауылдық округi – 27 700,0 мың теңге;
Новоильинов ауылдық округi – 28 466,0 мың теңге;
Павлов ауылдық округi – 26 122,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округi – 29 883,0 мың теңге;
Тобыл кентi – 29 966,0 мың теңге.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражат, оның ішінде нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
2) мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға;
3) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту.
6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан келесілерге нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
2) газ тасымалдау жүйесін дамытуға.
Аталған трансферттерді бөлу Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

Майский сельский округ – 17 145,0 тысяч тенге;
сельский округ Байшуақ – 27 120,0 тысяч тенге;
Новоильиновский сельский округ – 28 196,0 тысяч тенге;
Павловский сельский округ – 26 030,0 тысяч тенге;
сельский округ Әйет – 33 075,0 тысяч тенге;
поселок Тобол – 31 791,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка на 2026 год в сумме 232 174,0 тысяч тенге, в том числе:
Асенкритовский сельский округ – 30 423,0 тысяч тенге;
Белинский сельский округ – 25 988,0 тысяч тенге;
Калининский сельский округ – 17 259,0 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 16 367,0 тысяч тенге;
сельский округ Байшуақ – 27 700,0 тысяч тенге;
Новоильиновский сельский округ – 28 466,0 тысяч тенге;
Павловский сельский округ – 26 122,0 тысяч тенге;
сельский округ Әйет – 29 883,0 тысяч тенге;
поселок Тобол – 29 966,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено поступление сумм кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе целевых трансфертов, на:
1) обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
2) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
3) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан, на:
1) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
2) развитие газотранспортной системы.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата района Беимбета Майлина.

7. Бейімбет Майлин ауданы жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 249 819,2 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 28.10.2024 № 125 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының төрағасы Д. Мартин
Мәслихаттың
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет

7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2024 год в сумме 249 819,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28.10.2024 № 125 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Д. Мартин
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ 70
Районный бюджет на 2024 год

4 696,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 696,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
275 673,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 043,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9 043,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 043,1
2
Әлеуметтiк көмек
204 407,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
204 407,3
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
214,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48 862,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 992,3
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
67 392,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
85 945,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
62 222,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62 222,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 918,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
168,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
14 136,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 296 772,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
265 832,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
265 832,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
188 822,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
77 009,7
2
Коммуналдық шаруашылық
1 030 940,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
486 492,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
45 777,6
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
440 715,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

4 696,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 696,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
275 673,2
1
Социальное обеспечение
9 043,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9 043,1
005
Государственная адресная социальная помощь
9 043,1
2
Социальная помощь
204 407,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
204 407,3
006
Оказание жилищной помощи
214,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48 862,9
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 992,3
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67 392,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной
85 945,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
62 222,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62 222,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 918,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
168,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
14 136,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 296 772,3
1
Жилищное хозяйство
265 832,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
265 832,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
188 822,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
77 009,7
2
Коммунальное хозяйство
1 030 940,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
486 492,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
45 777,6
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
440 715,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

90 272,4
1
Ауыл шаруашылығы
40 589,2
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
40 589,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 589,2
6
Жер қатынастары
27 081,7
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27 081,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 293,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 788,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
22 601,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 601,5
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22 601,5
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64 780,6
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64 780,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
64 780,6
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
46 268,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
18 265,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
247,6
12
Көлiк және коммуникация
1 234 135,3
1
Автомобиль көлiгi
1 220 368,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 220 368,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
60 381,9
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 159 986,4
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
13 767,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 767,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
13 767,0
13
Басқалар
446 041,3
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
16 809,5
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
16 809,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

90 272,4
1
Сельское хозяйство
40 589,2
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
40 589,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
40 589,2
6
Земельные отношения
27 081,7
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27 081,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25 293,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 788,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22 601,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 601,5
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 601,5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64 780,6
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64 780,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
64 780,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
46 268,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
18 265,0
015
Капитальные расходы государственного органа
247,6
12
Транспорт и коммуникации
1 234 135,3
1
Автомобильный транспорт
1 220 368,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 220 368,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
60 381,9
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 159 986,4
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
13 767,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 767,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
13 767,0
13
Прочие
446 041,3
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
16 809,5
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
16 809,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства

145 949,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
33 750,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 947,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 947,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
336 615,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
276 134,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 428,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
251 706,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
60 481,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 986,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33 495,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
99 769,0
1
Ауыл шаруашылығы
46 059,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
46 059,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 059,0
6
Жер қатынастары
29 141,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
29 141,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 569,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 572,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24 569,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 569,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 569,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 976,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 976,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
35 976,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
35 976,0
12
Көлiк және коммуникация
474 418,7
1
Автомобиль көлiгi
474 418,7

145 949,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
33 750,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 947,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 947,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
336 615,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
276 134,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
24 428,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
251 706,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
60 481,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
26 986,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33 495,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
99 769,0
1
Сельское хозяйство
46 059,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
46 059,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
46 059,0
6
Земельные отношения
29 141,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
29 141,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
26 569,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 572,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 569,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 569,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 569,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 976,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 976,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
35 976,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
35 976,0
12
Транспорт и коммуникации
474 418,7
1
Автомобильный транспорт
474 418,7

1 503,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
224,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
116 468,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35 962,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 962,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
80 506,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 506,0
02
Қорғаныс
12 759,0
1
Әскери мұқтаждар
11 796,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 796,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11 796,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
963,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
963,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
963,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
264 069,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
51 057,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 057,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
51 057,0
2
Әлеуметтiк көмек
152 483,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152 483,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
390,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31 319,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 915,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70 330,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
48 529,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
60 529,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 529,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 503,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
224,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
116 468,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35 962,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
35 962,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
80 506,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
80 506,0
02
Оборона
12 759,0
1
Военные нужды
11 796,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 796,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 796,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
963,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
963,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
963,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
264 069,0
1
Социальное обеспечение
51 057,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 057,0
005
Государственная адресная социальная помощь
51 057,0
2
Социальная помощь
152 483,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152 483,0
006
Оказание жилищной помощи
390,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31 319,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 915,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70 330,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной
48 529,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
60 529,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 529,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения