Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 205 "Ұзынкөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 31 шешімі
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 205 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 983 171,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 427 835,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 106 117,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 152,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 447 067,3 мың теңге;
2) шығындар – 6 058 400,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 350,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 20 700,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 350,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 163 076,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -239 656,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 239 656,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымша сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының төрағасы Н. Булатов
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ А. Лагушина
2023 жылғы "26" шілде
Мәслихаттың
2023 жылғы "26" шілдедегі
№ 31 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 205 "О районном бюджете Узункольского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 26 июля 2023 года № 31
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О районном бюджете Узункольского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 205 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 983 171,3 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 427 835,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 106 117,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 152,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 447 067,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6 058 400,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 350,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 700,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 350,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 163 076,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -239 656,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 239 656,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
______________ А. Лагушина
"26" июля 2023 года
Приложение
к решению маслихата
от "26" июля 2023 года
№ 31
Приложение 1
к решению маслихата

283240,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
136973,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15488,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3974,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
57577,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
23704,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45522,2
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
76363,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76363,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66514,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
178,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3594,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6076,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1440845,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
72797,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69820,7
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
67151,7
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
2669,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2977,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2977,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1306839,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9611,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9611,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1297227,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1297227,9
3
Елді-мекендерді көркейту
61207,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61207,8
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

283240,1
002
Программа занятости
136973,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15488,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3974,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57577,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
23704,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45522,2
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
76363,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76363,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66514,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
178,0
021
Капитальные расходы государственного органа
3594,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
6076,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1440845,3
1
Жилищное хозяйство
72797,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69820,7
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
67151,7
005
Снос аварийного и ветхого жилья
2669,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2977,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2977,0
2
Коммунальное хозяйство
1306839,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9611,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9611,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1297227,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1297227,9
3
Благоустройство населенных пунктов
61207,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61207,8
015
Освещение улиц в населенных пунктах