Федоров ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 64 "Федоров ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 2 қазандағы № 200 қаулысы
Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоров ауданы әкімдігінің "Федоров ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы № 64 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7658 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген Федоров ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
5-тармақтағы "5-тармақта белгіленген мерзімдерде" деген сөздер "4-тармақта белгіленген мерзімдерде" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Федоров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған бірінші күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданының әкімі Т. Исабаев

О внесении изменения в постановление акимата Федоровского района от 13 марта 2018 года № 64 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Федоровского района"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 2 октября 2023 года № 200
Акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Федоровского района "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Федоровского района" от 13 марта 2018 года № 64 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7658) следующее изменение:
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Федоровского района, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 5 слова "в установленные пунктом 5 сроки." заменить словами "в установленные пунктом 4 сроки.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Федоровского района" в установленном законодательством Республике Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Федоровского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района Т. Исабаев