Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 209 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 24.04.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің мынадай бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) "Аттестаттауға жатқызылған қызметкердің Қазақстан Республикасы заңнамасын білуін және логикалық ойлау қабілетін компьютерлік тестілеуден өткізудің қағидалары мен шарттарын, кәсіби жарамдылығын айқындау жөніндегі нормативтерді, сондай-ақ азаматтық қорғау органдары лауазымдарының санаттары үшін шекті мәндерді бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 18 қбпү;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің "Аттестаттауға жатқызылған қызметкердің Қазақстан Республикасы заңнамасын білуін және логикалық ойлау қабілетін компьютерлік тестілеуден өткізудің қағидалары мен шарттарын, кәсіби жарамдылығын айқындау жөніндегі нормативтерді, сондай-ақ азаматтық қорғау органдары лауазымдарының санаттары үшін шекті мәндерді бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 18 қбпү бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 16қбпү бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Кадр саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін осы бұйрықтың көшірмелерін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен кейін он жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) тармақшасында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2023 жылғы 24 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр генерал- лейтенант Ю. Ильин

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 24 апреля 2023 года № 209
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 24.04.2023.
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:
1) от 8 сентября 2021 года № 18 дсп "Об утверждении Правил и условий прохождения компьютерного тестирования сотрудника, подлежащего аттестации, на знание законодательства Республики Казахстан и логическое мышление, нормативы по определению профессиональной пригодности, а также пороговые значения для категорий должностей органов гражданской защиты";
2) от 29 апреля 2022 года № 16қбпү "О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 8 сентября 2021 года № 18 дсп "Об утверждении Правил и условий прохождения компьютерного тестирования сотрудника, подлежащего аттестации, на знание законодательства Республики Казахстан и логическое мышление, нормативы по определению профессиональной пригодности, а также пороговые значения для категорий должностей органов гражданской защиты"".
2. Департаменту кадровой политики Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
в течение десяти рабочих дней после дня подписания настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятия, предусмотренного подпунктом 1) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 24 апреля 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр генерал-лейтенант Ю. Ильин