Павлодар облысының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 3 бірлескен қаулысы және Павлодар облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 55/4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 27-баптарына сәйкес, тиісті аумақ тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысының келесі әкімшілік-аумақтық бірліктері:
Ақсу қаласының "Алғабас" ауылдық округі "Қанаш Қамзин" ауылдық округі және "Жолқұдық" ауылы "Қанаш Қамзин" ауылы болып қайта аталсын;
Успен ауданы Ольгин ауылдық округі "Ольгин" ауылы "Қызылағаш" ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
Облыстық мәслихаттың төрағасы И. Теренченко

О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Павлодарской области
Совместные постановление акимата Павлодарской области от 11 сентября 2023 года № 3 и решение Павлодарского областного маслихата от 11 сентября 2023 года № 55/4
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", со статьями 6, 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие административно-территориальные единицы Павлодарской области:
"Алгабасский" сельский округ в сельский округ "Қанаш Қамзин" и село "Жолкудук" в село "Қанаш Қамзин" города Аксу;
село "Ольгино" в село "Қызылағаш" Ольгинского сельского округа Успенского района.
2. Настоящие совместное постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Председатель областного маслихата И. Теренченко