Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 201/26 "2023 - 2025 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 5/2 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 201/26 "2023 - 2025 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175980 болып тіркелді):
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 223 639 020 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 191 667 796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 364 507 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 694 786 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 911 931 мың теңге;
2) шығындар – 217 782 318 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 341 046 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 345 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 454 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 165 510 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 165 510 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 350 146 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 5 350 146 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Павлодар қалалық бюджетінде қала кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеттеріне Павлодар қалалық бюджетінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде көзделгені ескерілсін:
1 328 936 мың теңге – Павлодар және Жетекші ауылдарының, Кенжекөл ауылдық округінің Ленин кентінің автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
330 331 мың теңге – Мойылды ауылының, Ленин кентінің және Кенжекөл ауылдық округінің елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға;
125 287 мың теңге – Кенжекөл ауылдық округі, Мойылды ауылы және Ленин кенті елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруға;
94 685 мың теңге – Ленин кентінде және Павлодар ауылында жаңадан іске қосылатын және жұмыс істеп тұрған мәдениет ұйымдарын ұстауға;
71 913 мың теңге – Ленин кентінде және Мойылды ауылында жаңадан іске қосылатын және жұмыс істеп тұрған дене шынықтыру және спорт ұйымдарын ұстауға;
58 296 мың теңге – Мойылды және Жетекші ауылдарының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 201/26 "О Павлодарском городском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 27 апреля 2023 года № 5/2
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2022 года № 201/26 "О Павлодарском городском бюджете на 2023 – 2025 годы" следующие изменения (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175980):
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 223 639 020 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 191 667 796 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 364 507 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 12 694 786 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 911 931 тысяча тенге;
2) затраты – 217 782 318 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 341 046 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 345 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 454 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 165 510 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 165 510 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5 350 146 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 5 350 146 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в Павлодарском городском бюджете на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел города в следующих объемах:
1 328 936 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог сел Павлодарское и Жетекши, поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа;
330 331 тысяча тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов села Мойылды, поселка Ленинский и Кенжекольского сельского округа;
125 287 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов Кенжекольского сельского округа, села Мойылды и поселка Ленинский;
94 685 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых и действующих организаций культуры в поселке Ленинский и селе Павлодарское;
71 913 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых и действующих организаций физической культуры и спорта в поселке Ленинский и селе Мойылды;
58 296 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог сел Мойылды и Жетекши;

34 640 мың теңге – жетекші және Мойылды ауылдарының ведомстволық бағынысты дене шынықтыру және спорт ұйымдарының күрделі шығыстарына;
33 772 мың теңге – Ленин кентінің, Кенжекөл ауылдық округінің және Жетекші ауылының мемлекеттік органдарын ұстауға;
23 241 мың теңге – Ленин кенті мен Мойылды ауылының мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға;
5 461 мың теңге - Ленин кентінің және Жетекші ауылының мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына;
4 262 мың теңге – Кенжекөл ауылдық округінде "Ауыл - ел бесігі" жобасы шеңберінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
3 500 мың теңге – Павлодар ауылы елді мекендерінің санитариясын қамтамасыз етуге";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

34 640 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта сел Жетекши и Мойылды;
33 772 тысяч тенге – на содержание государственных органов поселка Ленинский, Кенжекольского сельского округа и села Жетекши;
23 241 тысяча тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда поселка Ленинский и села Мойылды;
5 461 тысяча тенге – на капитальные расходы государственных органов поселка Ленинский и села Жетекши;
4 262 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" в Кенжекольском сельском округе;
3 500 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов села Павлодарское.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.