Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 209/27 "2023 – 2025 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 6/2 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 209/27 "2023 – 2025 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176263 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 809 213 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 330 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 498 мың теңге;
трансферттер түсімі – 775 385 мың теңге;
2) шығындар – 812 074 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 861 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 861 мың теңге.";
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 – 2025 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 699 067 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 254 мың теңге;
трансферттер түсімі – 666 481 мың теңге;
2) шығындар – 699 749 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 682 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 682 мың теңге.";
3- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 – 2025 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 144 321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 345 мың теңге;
трансферттер түсімі –1 110 976 мың теңге;
2) шығындар – 1 147 725 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 404 мың теңге.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 209/27
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 27 апреля 2023 года № 6/2
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 209/27 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2023 – 2025 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176263) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 809 213 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 330 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 498 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 775 385 тысяч тенге;
2) затраты – 812 074 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 861 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 861 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 699 067 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 254 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 666 481 тысяча тенге;
2) затраты – 699 749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 682 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 144 321 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 345 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 110 976 тысяч тенге;
2) затраты – 1 147 725 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 404 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 404 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2023 – 2025 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 464 416 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 мың теңге;
трансферттер түсімі – 452 389 мың теңге;
2) шығындар – 464 882 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 466 мың теңге.";
5- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 – 2025 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 245 092 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 227 мың теңге;
трансферттер түсімі – 239 699 мың теңге;
2) шығындар – 245 591 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 499 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 464 416 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 964 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 452 389 тысяч тенге;
2) затраты – 464 882 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 466 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 245 092 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 227 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 239 699 тысяч тенге;
2) затраты – 245 591 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 499 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.