Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы "Павлодар қаласының ауылдар, Ленин кенті және Кенжекөл ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" № 285/37 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 40/4 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 285/37 "Павлодар қаласының ауылдар, Ленин кенті және Кенжекөл ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6021 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Регламенттің 4-тармағындағы:
оныншы абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы Қ. Кожин

О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 29 июня 2018 года № 285/37 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сел, поселка Ленинский и Кенжекольского сельского округа города Павлодара"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 4 июля 2023 года № 40/4
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 29 июня 2018 года № 285/37 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сел, поселка Ленинский и Кенжекольского сельского округа города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6021) следующее изменение:
в пункте 4 Регламента:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского городского маслихата К. Кожин