Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 6 маусымдағы "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 420/4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 2 мамырдағы № 355/3 қаулысы
Павлодар облысы Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 6 маусымдағы қаулысына "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережеcін бекіту туралы” № 420/4 қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
"Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесіндегі 2 тармағы келесі мазмұндағы 4) тармақшасымен толықтырылсын:
"4) "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "АҚСУ -ЖЫЛУ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26 тармағы келесі мазмұндағы 4 тармақшасымен толтырылсын:
"4) "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "АҚСУ -ЖЫЛУ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Б. Зеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсенбинов

О внесении дополнений в постановление акимата города Аксу от 6 июня 2022 года № 420/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 2 мая 2023 года № 355/3
Акимат города Аксу Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 06 июня 2022 года № 420/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу" внести следующие дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу" пункт 2 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) Товарищество с ограниченной ответственностью "АҚСУ-ЖЫЛУ" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу";
пункт 26 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) Товарищество с ограниченной ответственностью "АҚСУ-ЖЫЛУ" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу;".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Зенова М.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов