Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 тамыздағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 236/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 149/21 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 54/6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 тамыздағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі "Екібастұз қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 236/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 149/21 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 121125 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев

О признании утратившим силу решения Экибастузского городского маслихата от 25 августа 2022 года № 149/21 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 5 апреля 2018 года № 236/27 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 августа 2023 года № 54/6
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Экибастузского городского маслихата от 25 августа 2022 года № 149/21 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 5 апреля 2018 года № 236/27 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Экибастуза" (регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов под № 121125).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев