Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі "Ақтоғай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 52/8 шешімін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қазандағы № 68/9 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 7 - бабы 5 - тармағына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі "Ақтоғай ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 52/8 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев

Об отмене решения Актогайского районного маслихата от 28 сентября 2023 года № 52/8 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Актогайскому району"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 12 октября 2023 года № 68/9
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Актогайского районного маслихата от 28 сентября 2023 года № 52/8 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Актогайскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев