Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 146/31 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 72/11 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 145/31 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60364,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4464,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 89,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55811,0 мың теңге;
2) шығындар – 61356,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -992,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 992,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2023 жылғы
21 қарашадағы

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 146/31"О бюджете сельского округа Ақжол на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2023 года № 72/11
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете сельского округа Ақжол на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 145/31 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Ақжол на 2023-2025 годы согласно приложения 1, 2 и 3, соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
доходы – 60364,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4464,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -89,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55811,0 тысяч тенге;
2) затраты – 61356,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -992 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 992 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 21 ноября 2023 года