Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 148/31 "2023-2025 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 74/11 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 148/31 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 706 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 196 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 510 мың теңге;
2) шығындар – 53 065 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 359 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 359 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 148/31"О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2023 года № 74/11
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 148/31 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 196 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 510 тысяч тенге;
2) затраты – 53 065 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -359 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 359 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.