Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 69/15 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 237/47 "Ақтоғай ауданы ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 79/11 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 7 - бабы 5 - тармағына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 69/15 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі "Ақтоғай ауданы ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" № 237/47 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев

Об отмене решения Актогайского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 69/15 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 3 апреля 2019 года № 237/47 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Актогайского района"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2023 года № 79/11
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Актогайского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 69/15 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 3 апреля 2019 года № 237/47 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Актогайского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев