2024-2026 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 98/13 шешімі
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 77571 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5128 мың теңге;
трансферттер түсімі - 72443 мың теңге;
2) шығындар - 77571 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;

О бюджете сельского округа Ақжол на 2024-2026 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 98/13
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Ақжол на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 77571 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5128 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 72443 тысяч тенге;
2) затраты – 77571 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;