Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 223/7 "2023-2025 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 тамыздағы № 41/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" №223/7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176262 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36937 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215мың теңге;
трансферттер түсімі – 32436мың теңге;
2) шығындар – 37814мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 877мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 877 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31295 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4657 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 156 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26482 мың теңге;
2) шығындар – 31361 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52133 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 728 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47241мың теңге;
2) шығындар – 52674мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 521 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 223/7 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2023-2025 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 10 августа 2023 года № 41/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 223/7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176262) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36937 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32436 тысяч тенге;
2) затраты – 37814 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 877 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31295 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4657 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 156 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26482 тысячи тенге;
2) затраты – 31361 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 66 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52133 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47241 тысяча тенге;
2) затраты – 52674 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 521 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –521 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2023-2025 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 162260мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 221 мың теңге;
трансферттер түсімі – 158698мың теңге;
2) шығындар – 162514мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41164 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2440 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36023мың теңге;
2) шығындар – 41676мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -512 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 512 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177647 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 41003 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 592 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 212 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135840мың теңге;
2) шығындар – 177766мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 119 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47483 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3199 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39712мың теңге;
2) шығындар – 47697мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 162260 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3341 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 158698 тысяч тенге;
2) затраты – 162514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 254 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 41164 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2554 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2440 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36023 тысячи тенге;
2) затраты – 41676 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 512 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 512 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 177647 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41003 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 592 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 212 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135840тысяч тенге;
2) затраты – 177766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47483 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4434 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3199 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39712тысяч тенге;
2) затраты – 47697 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 214 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 214 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40736 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2797 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37778мың теңге;
2) шығындар – 41060мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 324 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 324 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77305 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 194 мың теңге;
трансферттертүсімі –70081мың теңге;
2) шығындар – 85355мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –8050мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33121 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 458 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30655мың теңге;
2) шығындар – 33358мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 237мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 237мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Озерное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35132 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 186 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33967мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 214 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 214 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40736тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2797 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37778тысяч тенге;
2) затраты – 41060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 324 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324тысяча тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –77305 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6879 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 194 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 70081тысяча тенге;
2) затраты – 85355 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8050 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33121 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 458 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30655тысяч тенге;
2) затраты – 33358 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 237тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 237тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35132тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 186 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33967тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 145 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т.М. Даулетов
Железин аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
10 тамыздағы № 41/8
шешіміне 1-қосымша
Железин аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –145 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Даулетов Т.М.
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 10 августа 2023 года
№ 41/8
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 28 декабря 2022 года