12 301
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 350
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
7 350
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 350
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 350
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 032 753
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
74 260
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 260
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
74 260
2
Әлеуметтiк көмек
630 562
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
630 562
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
319 047
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 061
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 881
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 706
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
119 829
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
20 372
1
2
3
4
5
6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60 666
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
327 931
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
327 931
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 863
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 305
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
31 340
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10 460
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу

12 301
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 350
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
7 350
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 350
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 350
1
2
3
4
5
6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 032 753
1
Социальное обеспечение
74 260
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 260
005
Государственная адресная социальная помощь
74 260
2
Социальная помощь
630 562
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
630 562
002
Программа занятости
319 047
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 061
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 881
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 706
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
119 829
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
20 372
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60 666
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
327 931
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
327 931
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 863
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 305
1
2
3
4
5
6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
31 340
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10 460
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы