Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/24 "2023-2025 жылдарға арналған Май ауданының Май ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 9/6 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Май ауданының Май ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/24 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Май ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 105 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 168 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 40 894 мың теңге;
2) шығындар – 43 399 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 4/24 "О бюджете Майского сельского округа Майского района на 2023-2025 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 9/6
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата "О бюджете Майского сельского округа Майского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 4/24 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 105 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 168 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 40 894 тысяч тенге;
2) затраты – 43 399 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -294 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 тысячи тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.