2024-2026 жылдарға арналған Май ауданының Ақшиман ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36530 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5мың тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 33164 мың теңге;
2) шығындар – 38577 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О бюджете Акшиманского сельского округа Майского района на 2024-2026 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2023 года № 10/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акшиманского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36530 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3361 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 33164 тысяч тенге;
2) затраты – 38577 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2047 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2047 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 29.08.2024 № 3/17 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. Ақшиман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 31331 мың теңге сомасында ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -2047 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2047 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 29.08.2024 № 3/17 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Акшиманского сельского округа на 2024 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 31331 тысяча тенге.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының төрағасы М. Хызыр
Май аудандық
мәслихатның 2023 жылғы
27 желтоқсандағы
№ 10/8 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Ақшиман ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)

3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Майского районного маслихата Хызыр М.
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ 10/8
Бюджет Акшиманского сельского округа на 2024 год (с изменениями)