Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 32/183 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 маусымдағы № 4/45 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 32/183 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175619 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 318 267 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 620 572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 711 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 935 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 659 049 мың теңге;
2) шығындар – 5 465 482 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 450 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 128 666 мың теңге ;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 63 216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 212 665 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 212 665 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2023 жылға арналған резерві 33 184 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде ескерілсін:
86 963 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына жөндеу жүргізуге;
12 444 мың теңге – елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
43 634 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шараларды ұйымдастыруға;
180 939 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
49 487 мың теңге – мәдениет және спорт саласындағы шығындарға;
8 479 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы және күрделі шығыстарына.";

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 14 декабря 2022 года № 32/183 "О Павлодарском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 14 июня 2023 года № 4/45
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2023-2025 годы" от 14 декабря 2022 года № 32/183 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 175619) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 318 267 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 620 572 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 20 711 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 935 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 659 049 тысяч тенге;
2) затраты – 5 465 482 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65 450 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 128 666 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 63 216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 212 665 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 212 665 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2023 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 33 184 тысячи тенге.";
3) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2023 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
86 963 тысячи тенге – на проведение ремонта автомобильных дорог населенных пунктов;
12 444 тысячи тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов;
43 634 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству населенных пунктов;
180 939 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
49 487 тысяч тенге – на расходы в сфере культуры и спорта;
8 479 тысяч тенге – на текущие и капитальные расходы государственных органов.".

983
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
44 645
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 122 227
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
61 122
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 122
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
61 122
2
Әлеуметтік көмек
749 105
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
749 105
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
414 897
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 307
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79 191
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 242
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105 586
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
75 424
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65 458
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
312 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
312 000
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 602
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 197
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
50 045
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 052
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
208 000
062
Біліктілік жүйесін дамыту
104
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 425 684
1
Тұрғын үй шаруашылығы
217 153
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
677
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
677
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі

983
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
44 645
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 122 227
1
Социальное обеспечение
61 122
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 122
005
Государственная адресная социальная помощь
61 122
2
Социальная помощь
749 105
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
749 105
002
Программа занятости
414 897
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 307
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79 191
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 242
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105 586
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
75 424
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65 458
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
312 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
312 000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 602
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 197
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
50 045
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 052
061
Cодействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
208 000
062
Развитие системы квалификаций
104
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 425 684
1
Жилищное хозяйство
217 153
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
677
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
677
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)