2024-2026 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/123 шешімі
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 287 501 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 842 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 274 479 мың теңге;

О бюджете Рождественского cельского округа на 2024-2026 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 12/123
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рождественского cельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 287 501 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 842 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 274 479 тысяч тенге;

2) шығындар – 287 501 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. Рождественка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 89 332 мың теңгеде ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шұғаев
Павлодар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы

2) затраты – 287 501 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Учесть в бюджете Рождественского cельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 89 332 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года