2024-2026 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/123 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 277 021 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 268 мың теңге;
трансферттер түсімі – 256 754 мың теңге;
2) шығындар – 277 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О бюджете Рождественского cельского округа на 2024-2026 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 12/123.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Рождественского cельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 277 021 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 268 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 256 754 тысячи тенге;
2) затраты – 277 101 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -80 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 22.11.2024 № 23/200 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Рождественка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 89 332 мың теңгеде ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -80 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22.11.2024 № 23/200 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Рождественского cельского округа на 2024 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 89 332 тысячи тенге.