Жер теліміне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 17 қазандағы № 1-03-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округінің Кемеңгер ауылының аумағында жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кемеңгер ауылдық округінің әкімі А. Вакпаев
Кемеңгер ауылдық
округі әкімінің 2023 жылғы
17 қазандағы
№ 1-03-2 шешіміне
қосымша
Р/с №
Пайдаланушы
Ауданы, гектар
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1,44044
Талшықты-оптикалық байланыс желісін пайдалану үшін
2031 жылдың
12 қазанына дейін
Кемеңгер ауылы, Кемеңгер ауылдық округі, Павлодар ауданы

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района Павлодарской области от 17 октября 2023 года № 1-03-2
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории села Кемеңгер сельского округа Кемеңгер Павлодарского района без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кемеңгер А. Вакпаев
Приложение
к решению акима
сельского округа Кемеңгер
от 17 октября 2023 года
№ 1-03-2
№ п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Целевое назначение
Срок эксплуатации (лет)
Месторасположение земельного участка
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "SilkNetCom"
1,44044
Для эксплуатации волоконно-оптической линии связи
До 12 октября 2031 года
Село Кемеңгер, сельский округ Кемеңгер, Павлодарский район