Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі Шақат ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, 2023 жылғы 30 мамырдағы Павлодар облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Павлодар ауданы Шақат ауылдық округінің әкіміШЕШТІ:
1. Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі Шақат ауылының келесі көшесі қайта аталсын:
- "Механизаторская" көшесі "Қабзақір Құшманұлы" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шақат ауылдық округінің әкімі Е. Канкин

О переименовании улицы села Шакат Шакатского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Шакатского сельского округа Павлодарского районна Павлодарской области от 20 июля 2023 года № 1
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года, аким Шакатского сельского округа Павлодарского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующую улицу села Шакат Шакатского сельского округа Павлодарского района:
- улицу "Механизаторская" на улицу "Кабзакир Кушманова".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шакатского сельского округа Е. Канкин